Uskupení Alice Nine, založil jí Nao, vzniklo v květnu 2004 a do dneška si zachovali počáteční uskupení: Shou (ex Givuss), Tora (ex Givuss), Hiroto (ex BAQUEPIA), Saga (ex Visage), Nao (ex Fatima). Krátce na to skupina uskutečnila své první živé...

O-skupine

Uskupení Alice Nine, založil jí Nao, vzniklo v květnu 2004 a do dneška si zachovali počáteční uskupení: Shou (ex Givuss), Tora (ex Givuss), Hiroto (ex BAQUEPIA), Saga (ex Visage), Nao (ex Fatima). Krátce na to skupina uskutečnila své první živé vystoupení Ikebukuro Cyber a v červnu se účastnila na "Ps Company presents: Tribal Arivall Vol.81".

Následující měsíc Alice Nine vydali svůj první maxi-singl pod názvem Namae wa madanai, který byl limitován na pouhých 1.000 kopií a rozprodán ještě před tím, než se vůbec stihl dostat na trh. Proto v srpnu skupina vydala ještě second press tohoto singlu, tentokráte limitovaného na 3.000 kopií a neméně žádaného. Během vydání first a second press jejich prvního singlu, si skupina vyjela na menší turné společně s indie skupinou Ayabie, které bylo zakončeno vystoupením ve vyprodané Shibuya O-East.

V září 2004 podepsali smlouvu s nahrávací společnosti PS Company, u které jsou skupiny jako the GazettE, Kaggra, nebo Miyavi. Následně natočili první mini-album -opět limitované -, které se dostalo až na třetí příčku v Oricon Indies chartu. Poté vyjeli na další turné, tentokráte se skupinou Karen. Toto turné bylo podstatně rozsáhlejší než to s Ayabie. Uspořádali něco kolem desítky koncertů po celém Japonsku. Do konce roku skupina pokračovala ve vystupování, které zakončila Holiday Shinjuku.

V roce 2005 Alice Nine konečně uspořádali své vlastní live v Liquid Room-Ebisu. Účatnili se také na dalších událostech v únoru i březnu jako například live na Sv. Valentýna v Electric Land Lady. V následujících třech měsících vydali tři další singly a duben strávili na dalším turné, stejně jako skupina Kagrra. V červnu skupina zorganizovala další společné turné, opět se skupinou Ayabie, do kterého investovali více než do všech předešlích a objeli Japonsko.

S koncem července také skončilo i turné se skupinou Ayabie, a tak naskákali opět do autobusu aby se zúčastnili "Ps Company presents: Tribal Arivall Tour 2005", na kterém také účinkovali skupiny bis a Kra. K potěšení všech fanoušků vyšlo 27. července druhé mini-album ALICE IN WONDEЯLAND.

Alice Nine se vrátli na scénu v říjnu vystoupením v Shibuya O-West společne se skupinami Duel Jewel a Soroban, těsně před znovu vydáním jejich mini-alb. S příchodem prosince PS Company nashromáždila všechny své svěřence a uskutečnila masivní "Peace & Smile Carnival Tour". Dalším bodem tohoto měsíce, bylo otevření officiálního fanclubu Alice Nine.

Rok 2006 přišel s několika novými nahrávkami. Jako mezi prvními bylo vydáno jejich první live DVD s názvem ALICE IN WONDEЯ FILM a hned na to tři nové singly, z nichž jeden byl použit k animovanému seriálu. V dubnu Alice Nine hrdě vydali své první plnohodnotné album Zekkeishoku, nenechali fanoušky dlouho čekat a přisli s dalším DVD NUMBER SIX, které obsahovalo krátký film. Film, hudební klip a nějaké videa ze zákulisí, napsal Tora.

V říjnu vydali internetový singl Blue Planet, který vyžadoval japonskou kreditní kartu ke zpřístupnění. Skupina ukončila i tento rok několika vystoupeními a jako úplně poslední Beat Shuffle's anniversary show 30. prosince.

Také rok 2007 přinesl nové DVD live z 6. října v Shibuya kokaido, singly JEWELS, White Prayer a Tsubasa, která se dostala až na šestou příčku v Oricon chartu, a photobook. Jednou z nejlepších událostí pro americké fanoušky, byla jejich účast na Jrock Revolution v Los Angeles. V květnu, potom co se vrátli z ameriky, Alice Nine pokračovali ve skládání nové hudby, které fanouškům bylo představeno v podobě druhého alba Alpha. Tento rok ukončili v německém Kolíně, kdy se 29. prosince zúčastnili Jrock Invasion s podnadpisem epizoda jedna.