Audio Adrenaline je křesťanská rocková kapela.Možná vás zarazí to slovo "křesťanská",ale je to opravdu tak.Audio Adrenaline zpívají převážně o Bohu,o úskalí dobrého svědectví a tom jaký to je být mladým člověkem co poznal Krista. Kapela se...

O-skupine

Audio Adrenaline je křesťanská rocková kapela.Možná vás zarazí to slovo "křesťanská",ale je to opravdu tak.Audio Adrenaline zpívají převážně o Bohu,o úskalí dobrého svědectví a tom jaký to je být mladým člověkem co poznal Krista.

Kapela se dala dohromady v roce 1991 když se setkal budoucí zpěvám Mark Stuart s basistou Willem McGinnisem.Na střední škole se k nim připojil klávesista Bob Herdmana kytrista Bary Blair.

Dali si název A-180.A tak se kapela stěhuje do Nashvile,kde je sídlo křesťanského shoubyznysu. Ještě ten rok čtveřice vypouští do světa na vlastní náklady natočený singl My God,už pod názvem Audio Adrenaline. První album si zakrátko našlo své fanoušky. Nejlepší album AA je považováno jedno z prvních,které nese název Bloom.A nejlepší píseň,která nese název Never Gonna Be As Big As Jesus.

Po roce 1995 se skupina rozloučila s kytaristou Barrym.Místo něj nastoupil,teprve sedmnáctiletý Tayler Burkum.A natrvalo se knim přidal i bubeník Ben Cissel. Audio Adrenaline mají za sebou 3 miliony prodaných nosičů,8 řadových alb,několik ocenění včetně dvou cen Grammy.

Bohužel se,ale v roce 2006 musí kapela rozpustit,kvůli zhoršujícím se problémům s hlasivkami Marka Stuarta.Na rozloučenou vydali poslední album s názvem Adios.