zavřít

O skupině

Kapela vzniká koncem roku 1999 v sestavě Daniel Malich, Václav Roško, Petr Bobajevský a na začátku roku 2000 se přidavá klávesák Vlasta Roško.

V této sestavě kapela začíná tvořit muziku, která by se dala zařadit jako melodický rock speed metal se zaměřením na vytváření vlastních textů a melodií. Po nějaké době strávené ve zkušebně přichází nabídka poprvé si zahrát před lidmi. Začíná éra ježdění a hraní jako předkapela po různých tanečních zábavách.

V roce 2002 se daří natočit první demo pod názvem Iluze snů, na kterém je třináct skladeb. Objevují se různí lidé, kteří chtějí pomoci při propagaci kapely a její muziky, ale v mnoha případech zůstává jen u slibů.

Po dalším roce hraní na zábavách a festivalech přichází další demo s názvem Bílý diamant na kterém je opět třináct skladeb. CD je propagováno i v rádiu Děčín, kde je zařazeno do vysílacího času. S velkým úspěchem se hraje píseň "Vrať se zpátky", o kterou si volají posluchači i na přání. Toto CD je dalším impulsem k získání většího sebevědomí. Repertoár je už dostatečně obsáhlý a kapela je schopná odehrát celou zábavu sama.

V roce 2005 po pečlivé přípravě, výběru studií a za pomoci skvělých lidí je natočeno třetí demo s názvem Armagedon. CD obsahuje úvodní intro a devět skladeb a je po všech stránkách nejzdařilejší.