LMFAO je americké electro popové duo z Los Angeles v USA. Jejími členy jsou Redfoo (Stefan Kendal Gordy, 3. září 1975) a SkyBlu (Skyler Husten Gordy, 23. srpen 1986). Jejich hudba většinou oslavuje párty život a pití. Styl, ktarý hrají, samy...

O-skupine

LMFAO je americké electro popové duo z Los Angeles v USA. Jejími členy jsou Redfoo (Stefan Kendal Gordy, 3. září 1975) a SkyBlu (Skyler Husten Gordy, 23. srpen 1986). Jejich hudba většinou oslavuje párty život a pití. Styl, ktarý hrají, samy označují jako "party rock". Název LMFAO je zkratka z anglického "Laughing My Fucking Ass Off", velmi volně přeloženo, "zblázním se smíchy", používaná především při internetové komunikaci.

Život a kariéra
Starší z dvojice Redfoo je synem zakladatele nahrávací společnosti Motown Berry Gordy Jr. Mladší SkyBlu je Berry Gordyho vnuk. Samy členové LMFAO jsou vlastně strýc a synovec. LMFAO založili v roce 2006.

Jejich první CD Party Rock vydali 7. července 2009. Umístilo se na 33. místě v Billboard 200 a 2. v U.S. Dance Chart. První singl "I'm in Miami Bitch" vyšel již v prosinci 2008 a obsadil 58. místo v žebříčku Billboard Hot 100. Druhý singl "La La La" vypustili do světa až více jak po roce, v září 2009, a stejně jako zbylí dva singly z alba nesklidil takový úspěch, jako singl první – třetí "Shots" s Lil Jonem (68. místo v Hot 100) a čtvrtý "Yes", který se v Hot 100 neumístil.

V roce 2010 spolupracovali s Davidem Guettou na písni "Gettin' Over You", který se stal celosvětovým hitem. Poté LMFAO začali nahrávat svě druhé studiové album Sorry for Party Rocking, které vyšlo 21. června 2011. První singl z tohoto alba, "Party Rock Anthem", je nejúspěšnější píseň v jejich kariéře. Umístil se na prvním místě v osmi zemích světě a v několika dalších se umístil v top ten. Druhý singl vydaný 27. května 2011 se jmenuje "Champagne Showers", na kterém spolupracovali s americkou zpěvačkou Natalií Kills.