zavřít

O skupině

Proslavili se na fenomenálním úspěchu z debutu písně "Five colours in her hair". Peníze utratily ještě na jaře tohoto roku. Populárnost McFly rozpoutal jejich druhý smeč "Obviously" a o čtrnáct dní později již vydali album plné lásky, ztrát, zklamání a humoru skladatele písní. Jiskra již postavila McFly po všech stránkách nad většinu populárních kapel.

McFly jsou zde, aby zůstali. Danny Jones (kytara/hlas/texty), Tom Fletcher (kytara/hlas), Dougie Poynter (basová kytara/hlas) a Harry Judd (bubny) udělají zvuk naprosto dokonalý ne jako někdo jiný v aktuální populární krajině s brilantním polem vlivů.

Z ohně a běsnění Bill Haleyovy komety k více nedávnému domáckému brnknutí Coral, smíchaný s trochou všech nosila na stůl vše v dokonalé formě. Jasně - pozorovala McFly.

Hit s jménem inspirovaným hotelovým pokojem, který Tom a Danny sdíleli společně od té doby co založili tuto skupinu, "Room on the third floor" oplývá chválou. Vy již znáte dvě písně ( "Five colours in her hair" a "Obviously" ), ale nyní k nim na albu přibude i píseň "That girl" (S pamětihodnou hláškou "Mluvili jsme spolu čtyři hodiny a ona mi svlékla kalhoty" ), "Room on the third floor" a nová píseň "Hypnostised" Album dokonce obsahuje píseň "Broccoli". A tak tedy tomu pojďme čelit a zjistit zda nejde jen o vychloubání.


Na některých písních z alba, jako třeba na hymně "Saturday night" měl podíl Liam Gallagher, jeho titulní píseň, která byla debutována skupinou na jaře tohoto roku a kdy hráli téměř pro 250000 fanoušků. Jsme rádi, že vystoupali tak vysoko. Tom říká: "Jedna věc, která nás dělí od hodně populárních kapel je, že my můžeme vstoupit na pódium, posbírat nějaké nástroje a začít hrát některou z našich písní."

McFly považuje tento jejich životní zážitek za ohromné štěstí a příště se pokusí mít ještě více fanoušků. To dá také každému dalšímu člověku šanci seznámit se s touto čtveřicí odlišných osob, které udělali z McFly to, co jsou nyní…