říjen 2006 vyjde Best OF TEŽKEJ POKONDR 14.11. 2005 Vyjde poslední studiové album s názvem "SAFÍROVÝ JADEL" leden 2005 Těžkej Pokondr koncertuje a vystupuje. 10.1. TV NOVA 15.1. Praha 16.1. České Budějovice 31.1. Ústí nad...

O-skupine

říjen 2006
vyjde Best OF TEŽKEJ POKONDR

14.11. 2005
Vyjde poslední studiové album s názvem "SAFÍROVÝ JADEL"

leden 2005
Těžkej Pokondr koncertuje a vystupuje.
10.1. TV NOVA
15.1. Praha
16.1. České Budějovice
31.1. Ústí nad Labem...
Snem všech umělců je plný diář na rok dopředu, ale chlapci mají termíny ještě dál.

22.11. 2004
Vánoce s TEŽKÝM POKONDREM (KALENDÁR 2005, DVD TUCATERO, CD KUSS)

31.12. 2003
Těleso odlétá do Chicaga, podruhé vyprodává prestižní Euroclub a se stovkami fanoušků slaví Silvestra přímo na jevišti. Jak zpívá božský Kája: „...to vám byl dobrý rok!“

4.12. 2003
Křest alba KUSS a naprosto neuvěřitelného multimediálního překvapení - DVD a VHS Tucatero...aneb po práci legraci. I největším škarohlídům je jasné, že konec roku je ve znamení Těžkýho Pokondra.

18.11. 2003
Den po bujarých oslavách vychází nové, v pořadí již šesté album KUSS a prosby desetitisíců fanoušků jsou vyslyšeny.

leden až listopad 2003
Přes trvající vyhlášenou pauzu těleso občas koncertuje v zahraničí. Chicago, Dallas, Las Palmas, Alma Ata, Pezinok, Carl Zeiss Jena. Během těchto cest přichází tvůrčí invence a potence, chuť a hlavně touha po kumštu jako dřív... Zákonitě následuje studio, střižna a mastering.

březen až prosinec 2002
Program chlapců ve třech bodech:
plná zaměstnanost :o)
plná zaměstnanost :o))
plná zaměstnanost :o)))

13.12. 2001
Po vyprodaných sálech celé republiky zaplňují po strop mekku české pop-music - pražskou Lucernu. Přebírají další platinovou desku a Miloš si přímo na jevišti trhá meniskus... sanitka... houkačka... operace!

listopad 2001
Páté album Jéžišmarjá vychází 19.listopadu a záhy se stává trojnásobně platinovým. Pokondři jakoby vedeni heslem „V nejlepším přestat.“ věší svoji pěveckou kariéru na hřebík a vrací se ke svým šoubyznysovým „kořenům“ - k moderování a hudební dramaturgii (v této době) rodícího se Express radia.

listopad 2000
Čtvrté album Ježek v peci je venku. Všichni opět šílí! To se dalo čekat. První milion kupujících najde v novém albu originální žlutý špendlík Vontů se zasazeným briliantem v hlavičce (asi každé čtvrté CD).

léto 2000
Roman se žení, Miloš testuje nové horské kolo, Milan Drobný ohlašuje comeback a kola pop-music se točí dál.

jaro 2000
Vychází multiplatinová edice alba Vypusťte Krakena! a oficiální žebříček prodeje v ČR hovoří jasně - nejprodávanější album roku 1999! Lucie, Lunetic, Nedvěd, Muchow, druhej Nedvěd, Iveta, Ilona, Karel a mnoho dalších odjíždějí autobusy do lázní na zdravotní dovolenou.

prosinec 1999
Jeden z podrazů před vánoci je tady. Bývalá vydavatelská firma BMG vydává trucalbum Super Těžkej Pokondr. Obě star to zjišťují z televizní reklamy a Miloš požívá větší množství barbiturátu. Roman o ničem neví; je již druhý měsíc na ostrově Bora-Bora.

podzim 1999
Vychází dlouho očekávané a zároveň konkurencí nenáviděné třetí album Vypusťte Krakena! Šílící davy skoupily toto album po celé republice v takovém množství, že ani pirátské lisovny nestačily uspokojit poptávku po albu.

1998
Český šoubyznys prožívá velkou krizi. Těžkej Pokondr bouří všechny mýty. Druhé album Víc než Gottzilla bourá žebříčky prodejnosti, zlato, platina, atd... a katapultuje dvojici zpívajících elegánů do hudebního vesmíru (a možná i kosmíru).

1996
Jsou stále svobodní (což je v jejich postavení neuvěřitelné), vydávají první album Sbohem Tvá Máňa a zapisují se nesmazatelně do historie české televizní zábavy. Přetahují živý televizní přenos z Grammy o 25 minut a těžko vysvětlují fandům sportu, že přišli o BBS.

1995
Hvězdy mají první zkušenosti s televizní obrazovkou a natáčí první písničku - Saša jede. Fenomenální úspěch CD singlu nenechává chladnými hudební vydavatelství. Přichází nabídka na uvádění Českých Grammy. Přijímají, aniž tuší...

1994
Začínají psát historii českého privátního rozhlasového vysílání nedostižnou a neopakovatelnou ranní šou Evropy 2. Zrodila se rádiová legenda.

1991
Pod vlivem návštěvy londýnského centra a burzy spoluzakládají rádio City, kde vydrží pouze 3/4 roku, jelikož se objevují první intriky a závist. Všichni už tuší, že budou slavní. Úspěch (i budoucí) se u nás neodpouští. Stále ještě jezdí MHD.

1990
Chlapci chtějí být slavní, úspěšní a bohatí. Dostávají šanci v rádiu Bonton, které se chopí s mladickou vervou a neutuchajícím elánem (a skoro zadarmo... to už se NIKDY nebude opakovat).

1989
V tomto neklidném revolučním sametovém pekle dochází k setkání obou osobností, které spojily dva důležité momenty. Názor na nové uspořádání jejich země v porevolučním kvasu a rozchod obou se svými přítelkyněmi. (dodnes toho expřítelkyně litují - pozdě)

1985 až 1987
Roman i Forrest Gump byli na vojně, leč s tím rozdílem, že Roman nebyl přijat naším prezidentem, ale protáhl si svůj pobyt za rebélii o 37 dní (ostrých) nelidského zacházení.

1982
Roman pravidelně navštěvuje vyhlášenou diskotéku Alfa, navazuje kontakt s pražskými diskžokeji a večery tráví poslechem nepovoleného rádia Luxembourg (pod dekou) a to ho formuje.

1980
Miloš prožívá první lásky, ale i první zklamání a začíná se orientovat na anglo-americkou hudební produkci. Navíc bez vědomí rodičů navštěvuje o víkendech nepovolenou burzu s nosiči a riskuje kriminál. 80. léta začínají.

1976
Roman bourá na Petřinách na kole a v přívalu bolesti vůbec netuší, že přesně za 20 let bude svírat ve své, nyní odřené dlani, první album Těžkýho Pokondra. Život je nevyzpytatelný.

1975
Roman dokončuje základní vzdělání (rovněž úspěšně) a o Milošovi neví lautr nic. Dostává první opravdické kopačky se špunty z Bardejova.

1974
Miloš je přeočkován proti tetanu a netuší, že za 21 let vydá společně s Romanem první nahrávku. Očkování bolí a Miloš poznává, že v životě není nic zadarmo.

1973
Miloš úspěšně dokončuje základní školu a s Romanem se ještě nezná. Chtěl by sourozence, ale marně. Rodina má málo prostředků.

1971
Roman si doslova a do písmene vybije místo v petřinském pouličním gangu. Při jedné z potyček přichází o kus předního zubu i svých chlapeckých ideálů. Říkají mu „Petřinský šíbr“. Netuší nic o existenci Fanánka.

1969
Milošovi rodiče se zadlužují a odkupují část rodinné vilky ve Strašnicích. Pětiletý Miloš přebírá vedení strašnické party pod přezdívkou „Král Strašic“. Nezná Fanánka.

26.7.1966
Ve stejném roce, kdy vychází revoluční album skupiny Beatles Revolver a dva roky před okupací ČSSR vojsky Varšavské smlouvy, se rodí ve skromném obydlí na Petřinách také chudým rodičům syn Roman.

28.4.1964
Devět let před tím, než vyhrál Kodeš Wimbledon, se narodil chudým rodičům ve Strašnicích syn Miloš. Všichni z toho měli radost - už ho nečekali!

Zdroj: www.pokondr.cz