Jonas Brothers jsou americká pop-rocková skupina z New Jersey. Jejími členy jsou tři bratři: Kevin, Joe a Nick Jonasovi. První album, It's About Time, vydali v roce 2006, dále pak mají alba: Jonas Brothers (2007), A Little Bit Longer (2008) a...

O-skupine

Jonas Brothers jsou americká pop-rocková skupina z New Jersey. Jejími členy jsou tři bratři: Kevin, Joe a Nick Jonasovi. První album, It's About Time, vydali v roce 2006, dále pak mají alba: Jonas Brothers (2007), A Little Bit Longer (2008) a Lines, Vines And Trying Times (2009). Další své album plánují na rok 2013.

Kapela začala jako sólový projekt Nicka, který v roce 2004 vydal své album Nicholas Jonas. Když ho Joe a Kevin jednou doprovázeli, řediteli vydavatelství se zalíbili spíše jako skupina. A tak v roce 2005 založili skupinu, která se nejprve jmenovala Sons of Jonas, ale rychle došlo k její přejmenování na Jonas Brothers. 

Během roku 2005 odehráli Jonas Brothers nekolik turné, včetně turné Kelly Clarkson, Jesseho McCartneyho, Backstreet Boys a The Click Five. Začátkem roku 2006 předskakovali The Veronicas. V roce 2006 vyšlo jejich první album It's About Time u nahrávací společnosti Colombia Records.
První singl Jonas Brothers Mandy vyšel v prosinci 2005. Představil se v MTV a dostal se na čtvrté místo a v březnu se objevil ve filmu Zoey 101. Následoval singl Time for Me to Fly a předělávka Yo Ho (ze soundtracku k Pirátům z Karibiku). Dále nahráli cover písničku Poor Unfortunate Souls z Malé mořské víly a natočili k němu i videoklip. Dalším singlem z alba byl Year 3000, který se stal populárním na Radiu Disney. Kvůli tomu, že se Colombia Records nezajímali o jejich propagaci, Jonas Brothers se začátkem roku 2007 rozhodli od nich odejít. V únoru podepsali smlouvu s Hollywood Records. 

Druhé album, s názvem Jonas Brothers spatřilo světlo světa 7. srpna 2007 a hned v prvním týdnu se umístilo na páté příčce Billboard Hot 200. Vyšli z něj úspěšné singly Hold On a SOS. V srpnu si zahráli v show Hannah Montana v epizodě Me and Mr. Jonas and Mr. Jonas and Mr. Jonas. V lednu 2008 vyrazili na Look Me In The Eyes Tour, turné ke třetímu albu, které vyšlo pod názvem A Little Bit Longer 12.srpna 2008.   Pro Disney Channel natočili film Camp Rock, kde si zahráli kapelu 'Connect 3'. Hlavní roli, Shana Graye, si zahrál Joe, Nick hrál Nata a Kevin Jasona. Film se dočkal i svého pokračování a to Camp Rock 2: The Final Jam.

Svůj život během Look Me In The Eyes Tour zdokumentovali v krátkém reality seriálu 'Jonas Brothers: Living the Dream', který má také své druhé pokračování. Natočili také 3D film: Jonas Brothers: The 3D Concert Experience, který byl natočen na jejich koncertě. V hraní pokračovali i v seriálech Jonas (2008) a Jonas LA (2010).   V letech 2010-2011 si dali Jonas Brothers menší pauzu na realizování osobních projektů. Nick v roce 2010 vydal své další sólové album Who I Am, ke kterému patřilo i turné po Americe. Rozhodl se také opět hrát v divadle a na Broadwayi (Les Miserables, Hairspray, How To Succeed), kde vystupova i jako malý. Joe své album Fast Life vydal o rok později a mimo to hostoval i v mnoha seriálech. Kevin se v roce 2009 oženil s Danielle Deleasa a věnoval se rodinnému životu, který byl zachycen v reality show Married To Jonas.   V roce 2012 začali opět společně vytvářet své další, již v pořadí páté album, které by mělo vyjít v roce 2013.

Jonas Brothers vyhráli mnoho ocenění a na mnoho také byli nominováni, nejvýznamnější byla nominace na cenu Grammy. JB nezapomínají ani na charitu, založili Change for the Children.