zavřít

O skupině

Objev alternativní americké scény pochází z Las Vegas, ale jako doma je spíše v Británii, kde jsou z nich již teď velké hvězdy. Vždyť taky jejich hudbu můžeme přirovnat spíše k britským kořenům jako The Smiths či Pulp a "osmedesátkové synťáky" to jenom potvrzují. The Killers vydali na podzim roku 2004 skvělé album "Hot Fuss".Později se rozhodli vydat ještě japonskou a francouzskou verzi alba.

První úspěšnou vlaštovkou byl singl "Somebody told me", následoval "Mr. Brightside", který se po vydání vyšplhal mezi Top 10 nejprodávanější singly v Anglii, a nezapadlo ani "All these things that I´ve done". Ale opravdový úspěch, s velkým Ú přišel, když se umístili na 3. místě s re-edicí "Somebody told me".

V roce 2006 vyšlo druhé album s názvem Sam´s town.Album se obrací spíše k americkým tématům a inspirované umělci jako Bruce Springsteen atd.První singl z alba When You Were Young se vyhoupl do čela nejprodávanějšich singlu v anglii, další singly z tohoto alba Bones, Read My Mind, For Reasons Unknown.