Tři sestry byli založeny na jaře 1985 během jedné kovárenské pitky. Původní sestava: ing. Magor, Hadr, Sup(Skiol Podraga), Petr Dachau Jírovec. Koncertní premiéra na hollywoodském večírku k Magorovým dvacetinám v červnu téhož roku. Na konci...

O-skupine

Tři sestry byli založeny na jaře 1985 během jedné kovárenské pitky. Původní sestava: ing. Magor, Hadr, Sup(Skiol Podraga), Petr Dachau Jírovec. Koncertní premiéra na hollywoodském večírku k Magorovým dvacetinám v červnu téhož roku. Na konci prázdnin vstupují do souboru hned tři zpěváci (během jedné kovárenské pitky)-Bombur, Síma a Fanánek. Několik bezúspěšných vystoupení na soutěžích ZUČ a SSM ve strahovských klubech 01 a 07.

Famozní chmelové turné v září 1987, jemuž předcházela čistka mezi zpěváky, již odolal pouze Fanánek. Do kapely přichází kytarista Nikotin. Další klubová vystoupení a výrazný úspěch na Rockfesu88. V letech 88-89 základní vojenská služba Sup, Magor a Hadr. V létě 1990 účast na albové kompilaci Punk-n Ol. V listopadu 1990 vychází první dlouhohrající album NA KOVÁRNĚ, TO JE NÁŘEZ. Cena Melodie za "Objev roku". Od roku 1991 vzšlo dalších 11 alb s obměnami na postech kytaristů a akordeonistů (akordeonistek).